Osud mi (ne)přeje - povídka

Osud mi (ne)přeje - 2. kapitola 1/2

17. června 2012 v 19:02 | Monna
Jen tak koukám po blogu a vzpoměla jsem si na moji rozepsanou povídku, tak jsem si přečetla co jsem zatím zveřejnila, abych si vzpoměla na hlavní postavy a říkala jsem si, že mě to docela bavilo psát a vypadalo, že vás to baví číst. Tak jsem se rozhodla, že jí začnu opět psát. Kdo si jěště nečetl ani jeden díl, tak tady jsou zatím zveřejněné díly (Dole jsou ty první).
Jinak přihlašte se do naší nové soutěže (Přihláška tady)
*Monna

Osud mi (ne)přeje - 1. kapitola 2/2

10. března 2012 v 23:57 | Monna
Tak a je tu další a poslední část 1. kapitoly. Já vím, tato kapitola byla příliž krátká, aspoň na můj názor, ale není o čem psát, hlavně v této kapitole. Ale to se změní v následujících. První část této kapitoly najdete Zde.
Jinak vás chci požádat o hlas v ankete Zde Pro: Phoebe Halliwell do 15.3. Všem moc díky.
Jinak hezké čtení...:))

Osud mi (ne)přeje - 1. kapitola 1/2

10. března 2012 v 5:45 | © Monna
Ahojte!
Tak a je tu 1. kapitola mé nové povídky. Kdo si nečetl seznamovací miny díl tak si ho přečtěte Zde. Příběh vypráví hlavní hrdinka Mendy. Bez slovení nekopírovat.
Hezké čteníčko ;)

Osud mi (ne)přeje - seznamovací díl

9. března 2012 v 16:04 | Monna
Tak a je tu první díl, seznamovací. Postavy a krátký úvod.
Budu ráda, když napíšete komentář... ;)

Chystám novou povídku: Osud mi (ne)přeje...

8. března 2012 v 19:44 | © Monna
Krásný den...!
Včera jsem nic nezveřejnovala, možná vás zajímá proč. Protože jsem se učila na tři písemky :/ a pak nakonec stejně naši zjístili, že nejde baterka k notebooku. Chtěla jsem totiž udělat úvodku a seznamovací díl k mé nové povídce "Osud mi (ne)přeje..". Konečně jsem dnes udělala tu úvodku, dělala jsem několik verzí, všechny byli nic moc, sice i tahle, ale je nejlepší ze všech. Už pro vás chystám seznamovací díl a pak se pustím na 1. kapitolu ;)
Budu ráda, když napíšete názor ;))
 
 

Reklama