Můj deníček

Blog bude mít 2 roky.. :)

1. září 2013 v 16:02 | Dyidy~
Ahoj..

No prázdniny nám končí (bohužel). Do školy se těším jen na pár lidí, ale jinak vubec. Zase začnou ty povinnosti. Teď jdu do 9 a nevím na jakou školu.. :/ Trošku mě to deptá. :D

Jinak já teď trošku na blog kašlu no.. :D Ale rušit ho nechci. Vím, že by mě to potom asi mrzelo. Chodím sem jen když se mi chce a mám na to chuť. :)

No, hlavně proč tento článek píšu je ten, že blog už bude mít 2 roky a na to sem hrdá. :) Rozhodně chci s blogem pokračovat, ikdyž aktivita nebude největší.. Mám blog ráda a končit s ním rozhodně nechci. :) Stále ale děkuji za návštěvnost, že sem pořád chodíte. Ikdyž ve školní rok vím, že to asi HODNĚ klesne. Ale přes ty prázdniny byla opravdu nádherná návštěvnost. Děkuju vám. :)

Vysvědčení a prázdniny! :)

1. července 2013 v 11:31 | Dyidy~
Ahoj..

Píšu trošku opožděně.. ale tak asi každý píše článek o tomto a já to nemůžu vynechat, je to fakt skvělá událost. :D Na vysvědčení sem dostala samé jedničky.. Za což jsem velice ráda, protože už se mi tyto známky počítají k přihlášce na střední školu. Nojo, příští rok už jdu na střední a já nevím kam.. :(. Asi na gympl, když ani pořádně nevím, kam mám jít. Lepší jít na gympl než někam, kde si nejsu jistá a z té školy odcházet. Jenže zase mám strach, že se nedostanu na vysokou školu, protože pak mi bude gympl na nic. :D

Ale střední školu ještě řešit nechci.. ikdyž bych už měla. Za vysvědčení sem dostala tablet, kterej sem si nesmírně zamilovala. Je děsně šikovnej. Hraju na něm hry a jsem připojená na wifi.. No prostě mě to baví. :D

Můžete mi napsat, co jste měli vy a kam se chystáte o prázdninách.. Já se o prázdninách chystám do Prahy do Aquaparku a do zoo. Taky pojedeme pod stan a určitě navštívím hodně koupališť. :)

Fotky z Londýna. :3

2. června 2013 v 12:41 | Dyidy~
Ahoj.. Rozhodla sem se vám sem dát nějaký fotky z Londýna. Snad se budou líbit.

Z Londýna sem si přivezla hodně hezkýho anglického oblečení a zmenšeninu toho červenýho telefonu.. :)


C.č.

Měla jsem narozeniny :)

28. dubna 2013 v 11:12 | Dyidy~
Ahoj..

Já vím, minulej rok na moje narozeniny tu byla párty.. Ale tento rok se mi to nějak dělat nechce, protože vubec nestíhám a musela bych dělat diplomy atd atd.. takže by mě to dost časově vytížilo ještě víc. Ale snad nevadí.. Určitě tu ale bude někdy jindy blogová párty.. :) Pak sem popřidávám nějaký gameplaye, které sem natočila a downy :)

Jsem nemocná! :-X

15. dubna 2013 v 16:22 | Dyidy~
Ahoj..

Možná si všímáte, že na blogu už nejsem moc aktivní.. Je to více věcma.. Jsem nemocná a není mi moc dobře a taky mě už blogování celkem nebaví a potřebuju si od toho odpočnout. Rozhodně bych s blogem nechtěla končit, když už mám blog rok a půl.. Kdyžtak bych jen pozastavila, protože já vím, že mě blogování chytne.. Když sem byla menší, měla sem hodně blogů a pak sem je ukončila.. ale zase za pár měsíců mě to chytlo zakládala sem si další. :D..

To je jen info abyste věděli, že vubec žiju a nebojte, zítra přidám nějaký článek. :) (Možná i něco dneska večer:D)

Setkání komunity The sims 3 v Praze

31. března 2013 v 8:25 | Dyidy~
Ahoj,

Jak určitě víte, jela sem do Prahy na setkání komunity The sims 3. Je to setkání na pozvání, takže pokud vás nepozvou, nemůžete jet. :D Byla sem tam i v Prosinci a toto setkání v Březnu se mi líbilo víc už z toho důvodu, že sem se tam sešla s mýma kamarádama s kterýma volávám na skypu. Vyfotila sem se s nima, pokecala atd.. Budeme i v Simscastu (no.. já byla i jak sem byla v prosinci v tý Praze, tak sem taky byla v Simscastu) .. Měli jste možnost si tam zahrát Simíky (bylo to hlavně o univerzitě) a taky Simcity.. Tak jako já mám Univerzitu a i Simcity, takže to pro mě nebyla žádmá novinka ale nevadí. Pak tam byly soutěže o dodatek Univerzitu a město Monte Vista.. Pro mě je to vcelku zbytečný, protože mám všechny dodatky a i to město, ale vyhrála sem plakát The sims 3 Studentskýho života.. Hned si ho nalepím v pokoji na zeď!:D Setkání byloo prostě ohromný a já sem ráda, že sem moje kamarády potkala v reálu. Dostali jsme i propisky s logem The sims 3 i takový připínáčky na košili, ale to sem zapomněla vyfotit a teď už se mi to fotit nechce :D.. Minule sem si ze setkání přivezla deštník s logem The sims 3, flešku ve tvaru diamantu a plno letáčků s The sims 3. No já už nebudu protahovat článek a mužete se podívat co sem to vlastně dostala.

Jedu do Prahy na sraz komunity The sims 3

29. března 2013 v 10:17 | Dyidy~
Ahoj,

Zítra jedu do Prahy na sraz komunity The sims 3. Uplně jsem z toho natěšená. Jen mě trošku zarazilo, že sněží, protože sem myslela že tam bude teplo.. Co se dá ale dělat.. Pojede taky někdo? :)

Mám nový počítač. :) + info

22. března 2013 v 15:01 | Dyidy~
Ahoj,

Dostala jsem nový počítač k narozkám. Sice narozky budu mít až za pul měsíce, ale taťka mi to koupil už teď.. :DD Sem strašně šťastná. Sice mi dalo práci, než sem si nainstalovala všechny dodatky a kolekce.. Fakt fuška.. :D Stahla sem si věci ze store atd.. A hra se mi vubec nelaguje.. I přes to, že mám všechny dodatky a kolekce.. Fakt skvělý.. Nejlepší počítač!! :D

Jinak gameplay na Roční období mám ukončený, akorád to nestíhám dávat na blog.. i na Studentský život už toho mám více.. Takže se mužete podívat na můj youtube kanál: https://www.youtube.com/channel/UCHWSLIBa53sHRQV4MFIXtpA?feature=mhee .. Mám tam zatím 562 odběrů, akorád teď na tý stránce něco předělávaj, takže se odběratelé nezobrazujou. Taky sem si založila facebookovou stránku (myslím gameplayerskou) .. Tu naleznete v mém kanálu.. :)

Mám samé jedničky!!:P

31. ledna 2013 v 13:04 | Dyidy~
Ahoooj. Takže jak dopadlo vysvědčení? U mě to lépe ani nejde. Chodím do 8.Třídy a měla jsem samé jedničky, takže sem spokojená.. A jak jste to měli vy?

A co mě namíchlo tady na blog.cz?
Jinak já sem psala pod tento článek opravu sekající ho se designu. Jenže PULKA LIDÍ SI NEPŘEČETLA ČLÁNEK!! .. Psala sem, že tento design je NEDOSTAVENÝ PROTOŽE MI NEJDE NASTAVIT (tudíš vám nesedí) a BUDE TU JEN DO DOBY NEŽ TU BUDE NĚJAKÝ NOVÝ. Ostatní tam psali "Nádherný atd atd.." ČTETE VY VUBEC ČLÁNKY??

Šťastný nový rok 2013!:P ♥

1. ledna 2013 v 21:43 | Dyidy~
První článek v roce 2013. Přeju vám hodně úspěchů a pěkné známky ve škole. Mám vás moc ráda.

Jinak rozhodně tu čekejte nový design. Nevím kdy, ale bude tu. Tímto článkem sem vám jen chtěla popřád vše nejlepší do nového roku. Snad ste si silvestr užili. U nás to byl ohňostroj za ohňostojem a ani sem nemohla usnout :D.
 
 

Reklama