Březen 2013

Setkání komunity The sims 3 v Praze

31. března 2013 v 8:25 | Dyidy~ |  Můj deníček
Ahoj,

Jak určitě víte, jela sem do Prahy na setkání komunity The sims 3. Je to setkání na pozvání, takže pokud vás nepozvou, nemůžete jet. :D Byla sem tam i v Prosinci a toto setkání v Březnu se mi líbilo víc už z toho důvodu, že sem se tam sešla s mýma kamarádama s kterýma volávám na skypu. Vyfotila sem se s nima, pokecala atd.. Budeme i v Simscastu (no.. já byla i jak sem byla v prosinci v tý Praze, tak sem taky byla v Simscastu) .. Měli jste možnost si tam zahrát Simíky (bylo to hlavně o univerzitě) a taky Simcity.. Tak jako já mám Univerzitu a i Simcity, takže to pro mě nebyla žádmá novinka ale nevadí. Pak tam byly soutěže o dodatek Univerzitu a město Monte Vista.. Pro mě je to vcelku zbytečný, protože mám všechny dodatky a i to město, ale vyhrála sem plakát The sims 3 Studentskýho života.. Hned si ho nalepím v pokoji na zeď!:D Setkání byloo prostě ohromný a já sem ráda, že sem moje kamarády potkala v reálu. Dostali jsme i propisky s logem The sims 3 i takový připínáčky na košili, ale to sem zapomněla vyfotit a teď už se mi to fotit nechce :D.. Minule sem si ze setkání přivezla deštník s logem The sims 3, flešku ve tvaru diamantu a plno letáčků s The sims 3. No já už nebudu protahovat článek a mužete se podívat co sem to vlastně dostala.


Jedu do Prahy na sraz komunity The sims 3

29. března 2013 v 10:17 | Dyidy~ |  Můj deníček
Ahoj,

Zítra jedu do Prahy na sraz komunity The sims 3. Uplně jsem z toho natěšená. Jen mě trošku zarazilo, že sněží, protože sem myslela že tam bude teplo.. Co se dá ale dělat.. Pojede taky někdo? :)Gameplay - The sims 3 Studentský život (5.Část) - "Gangnam style a nepovedenej protest

25. března 2013 v 20:44 | Dyidy~ |  gameplayst
Ahoj..

Máte tu další čáást :)

Please comments ♥


Mám nový počítač. :) + info

22. března 2013 v 15:01 | Dyidy~ |  Můj deníček
Ahoj,

Dostala jsem nový počítač k narozkám. Sice narozky budu mít až za pul měsíce, ale taťka mi to koupil už teď.. :DD Sem strašně šťastná. Sice mi dalo práci, než sem si nainstalovala všechny dodatky a kolekce.. Fakt fuška.. :D Stahla sem si věci ze store atd.. A hra se mi vubec nelaguje.. I přes to, že mám všechny dodatky a kolekce.. Fakt skvělý.. Nejlepší počítač!! :D

Jinak gameplay na Roční období mám ukončený, akorád to nestíhám dávat na blog.. i na Studentský život už toho mám více.. Takže se mužete podívat na můj youtube kanál: https://www.youtube.com/channel/UCHWSLIBa53sHRQV4MFIXtpA?feature=mhee .. Mám tam zatím 562 odběrů, akorád teď na tý stránce něco předělávaj, takže se odběratelé nezobrazujou. Taky sem si založila facebookovou stránku (myslím gameplayerskou) .. Tu naleznete v mém kanálu.. :)

Gameplay - The sims 3 Studentský život (4.Část) - Bowling a první přednášky

20. března 2013 v 16:41 | Dyidy~ |  gameplayst
Ahoj..

Máte tu další část :)

Please comments


Gameplay - The sims 3 Studentský život (3.Část) - Seznamovací setkání

14. března 2013 v 14:08 | Dyidy~ |  gameplayst
Ahoj,

máte tu další část gameplaye Studentského života co sem natočila :)
(Pokud se vám to nezobrazuje nebo se vám zobrazuje špatné video, klikněte na přidat komentář a zobrazí se vám správné video)

Please comments ♥

Gameplay - The sims 3 Studentský život (2.Část) - Jedeme na univerzitu + představení města

10. března 2013 v 15:15 | Dyidy~ |  gameplayst
Ahoj,

máte tu další díl, který sem natočila :)

(pokud se vám tam objeví jiné video než z univerzity, tak klikněte na přidat komentář a už se vám tam zobrazí správné video..) ono to totiž někdy blbne.

Please comments ♥