Červenec 2012

Téma týdne - Měsíc

27. července 2012 v 20:50 | Dyidy~ |  Můj deníček
První co mě napadne, když se řekne měsíc, jsou 4 týdny. Což je 1 měsíc v roce. Připomnělo mi to, že už je vlastně měsíc prázdnin za námi.. Což je blbí .. už jen SRPEN :(((. Další co mě napadne, je měsíc ve vesmíru.

Jen opravdu sem se musela zasmát, když sem viděla článek na toto téma týdne a tam se rozebírala menstruace, že to přijde 1 za měsíc.. Tak sem se opravdu od srdce zasmála.:D Protože toto by mě opravdu v životě na toto téma nenapadlo. Opravdu palec nahoru :DD

Za měsíc je škola.
Hustý co?? To napadlo hlavně MĚ.. :D žádná menstruace by mě nenapadla :D


Výsledky 1. kola POAT + zadání na 2. kolo

26. července 2012 v 13:14 | Monna |  Soutěž Photo on a topic
Tak jak to dopadlo? Podívejme se na výsledky. Vypadli 4 lidi a 5 lidí potoupilo.


Krásné ♥TROJE♥ vlasy od Peggy do TS2

24. července 2012 v 22:38 | Dyidy~ |  Vlasy

<- Jsou starší už trošku.. ale jsou hezké, tak snad se nezlobíte že sem přidala starší typ vlasů :D


<- Taky starší ale snad nevááá :DDTyhle už jsou novější :))


Vrátila jsem se z tábora ;))

23. července 2012 v 20:19 | Dyidy~
Ahoj,

Ano.. Tábor sem přežila a je to super. :) Sem zase tu a Monna taky takže tu budou články. Tábor se mi moc nelíbil , protože sme měli zimu. Ale přežila sem to. Uplně sem ráda, že jsem zase zpátky , protože doma je to nejlepší.

Jediné co mě trošku mrzí je, že mi umřel křeček ale tak.. jednou umřít musel :( Sem ráda, že sem v tu dobu byla na táboře a že sem neviděla, jak je mrtvej.

Na tábor už nikdy nejedu. Sotva sem přežila tento.:D Chodili sme tam hodně túry a hráli akční hry takže sem vyčerpaná. Spali sme aji pod širákem v tý zimě.. Takže KONEČNĚ VE VLASTNÍ POSTELI!! :D:D

Jinak článek je psaný na rychlo, abyste věděli, že su zase z5 :)..

Paaa. Dyidy~

Photo on a topic 1. Kolo + info pro Affs/Sb

20. července 2012 v 15:46 | Monna |  Soutěž Photo on a topic
Je tu 1. kolo. Hlasování probíhá do 25.7.2012 - shánění hlasů je povolené!
INFO PRO AFFS I OSTATNI: Dnes jedu pryč a doma budu až v úterý(nebo ve středu),takže Affs se nedivte, ale teď nemůžu obíhat, moc se omlouvám, pak hned budu obíhat - slibuji! Mám strašně plno. A naví probíhá kontrola Affs.
Dole je téma na další kolo!!

Dobrá zpráva...ČTI! + zapisujte se Affs!!

17. července 2012 v 17:16 | Monna
Souvisí s tímto článkem.
Ahoj, ahoj...
jsem zpět! Nakonec to byla maličkost, která se rychle vyřešila, takže Affs jestli chcete být nadále naším Affs, zapište se tady pod komentáře:
1. přezdívka/y (pod kterou jste zapsáni v menu)
2. blog
3. Jste Elite, normál nebo new?

ZAPISUJTE SE DO 24.7.2012
Musím to udělat, boužel.

PS: tento týden udělám 1. kolo aktuální soutěže.

Affs seznam:

Elite affs:
Miss.PerlanQa
SimGirl
Efie

Normal Affs:
Baruš
Valliena
Evil-Angel
Tý nuš
Katule
Ell, šmoulinka, Anny
VeVe

New Affs:
Petiline
Aileen
Efie
Becky♥
Díky,
Monna

Vrátila jsem se z Chorvatska a jedu na tábor

15. července 2012 v 9:03 | Dyidy~ |  Můj deníček
Ahoj,

Ano.. odjela jsem 6.7 a vrátila se 15.7..:( Bylo to tam krásnýu toho moře. Prostě nádhera. Sem z toho celkem smutná že sem musela odjet protože je to všechno na houby.. Stýská se mi po moři. A taky tam na té dovolené byl jeden pěknej němec jenže já se německy učím prvním rokem a co si myslíte že umím? Velký kulový..Já bych si s ním mohla tak říct Ahoj a Nashledanou.. Takže sem z toho celkem smutná že už ho nikdy neuvidím a že to není Čech. Ale co.. Snad na něj v česku zapomenu. Příští rok tam chci jen na to stejný místo znova protože to tam je uchvatny!! Škoda že už sem zase doma.. :((.. Přijela sem před hodinou a zachvilku odjíždím na tábor. Musím tam jet.. Vubec se mi tam nechce protože mám plnou hlavu moře a toho němce. Navíc to tam bude určitě nudný a jedu tam s otravnou sestřenicí a bratrancem, nikoho jinýho tam neznám. BOŽE JAK JÁ SE TAM NETĚŠÍM!! Radši bych byla u moře ale rychle to skončilo.. Achjo.. S tím němcem se už v životě neuvidím a moře až za rok :(..

Jinak k blogu; Po celou dobu co sem byla pryč, se vám tu zveřejňovaly downloady které sem přednastavovala před odjezdem. Napsala i Monna že Affs bohužel obíhat nebude a nebudu moct ani já protože budu pryč. Přednastavovat už nic nebudu.. Musela bych jen downloady a já už ani nevím který :DD.. Měli ste je tady po dobu co sem byla u moře tak snad vám to vystačí i po dobu co budu na táboře. Snad vám naše neaktivita nebude vadit protože já tu taky nebudu.

A hlavně mi držte palce ať si zase na to moře odvyknu protože sem z toho celkem nešťastná, že jsem z5 v ČR. Doufám že ten tábor rychle uteče protože se mi tam nechce :((((.... Snad nejvíc ze všeho mě sere ten němec když už ho nikdy neuvidím.. No nic musím si jít balit na tábor. Užívejte si prázniny já se jedu trápit na tábor. :((

Dvoje krásné vlasy od Newsei do TS3

14. července 2012 v 15:34 | Dyidy~ |  Vlasy3


PŘEDNASTAVENO - jsem na dovolené.PŘEDNASTAVENO - jsem na dovolené