Únor 2012


Dvoje pěkný vlasy od newsei

28. února 2012 v 18:00 | Dyidy~ |  Vlasy
Tyto vlasy se hoděj když třeba simka vyjde ze sprchy nebo když se s někým popere

Jsem nemocná - neaktivita

26. února 2012 v 19:59 | Dyidy~ |  Můj deníček
Ano.. Proto je tu taková "blbá" aktivita.. Víte jak mi je blbě?:((( Bolí mě břicho jak sviňa! Kroutím se tu jak ... :/ a ještě k tomu mám horečky.. sice teď už je to lepší s tou horečkou ale furt mě bolí hlava a nejhorší je to břicho.. Beru prášky co máme doma ale nic nepomaha.. Zítra jdu k doktorce tudíž nepujdu do školy ale radši bych šla do školy než se tu válet bolestí.. Omluvte mě že sem tak neaktivní ale je mi fakt blbě a navíc mě to sere protože sem chtěla do tý školy jít.. Těšila sem se tam.. A zrovna sem nemocná a já si připadám jak kdybych umirala.. Tak prosím se nezlobte.. Ale doufám že nebudu zvracet jinak asi to už vážně nevydržím !
Dnešní den :)

22. února 2012 v 20:09 | Dyidy~
Dneska sem tu nebyla, protože sem si užila vážně parádní odpoledne na plavání a chtěla bych tam jet znova o víkendu ale asi ne na plavání ale do posilovny (ono to tam je v jednom :D). Takže mě všechno bolí ale potom sem ještě malovala obrázek do výtvarky takže mám ruku uplně bolavou. Ale lechtá mě hlava jak něco.. V náší škole se objevily vši ředitel to hlásil a já se tak nějak z toho začínám podezřele škrabat a je to nepříjemný. .. Teď si ještě dodělám věci do školy a půjdu spát. Jestli chcete napsat názor k novému designu a nenapsali ste mužete ZDE , já a Evanel budeme rády.

Nový design :)

21. února 2012 v 18:39 | Dyidy~ |  Blog
Pro zvětšení klikni na obrázek

Hodně lidí si myslí, že to je moje tvorba ale není..:) Je to tvorba Evanel což napsat musím, protože nerada vydávám cizí tvorbu za svou. Je to napsané dole když dojedete nakonec stránky. Tento design tu bude vážně dlouho protože je nádhernej a já sem z něj celá hotová. Evanel se moc povedl. Děkuju.

A jak se líbí vám? Mně se líbí stráááááášněěě moc. Nechám si ho tady hodně moc dlouho :D.