Leden 2012

Poslední kolo SONP:)

31. ledna 2012 v 18:11 | Dyidy~
Je to ale jinej postup soutěže - TY HLASY SE BUDOU SČÍTAT!.. ten kdo to nechápe ať si to přečte tady:
Takže.. bude těžký Vám to vysvětlit ale pokusím se.. Ty hlasy se budou sčítat tím pádem nevypadnete hned po 1. kole když budete mít nejmíň hlasů.. Ale budete soutěžit celou hru. Potom až bude konec soutěži tak ty hlasy se sečtou.. (Každej si sečte svoje hlasy co ve všech kolech nasbíral) a ten kdo bude mít nakonci nejvíc hlasů tak obdrží 1. místo a pak bude 2., 3. atd.. Doporučovala bych vám abyste si ty Vaše hlasy zapisovali.. Protože je možné že se přepočítám atd.. Tak abych Vás neošidila. Pochopili ste to všichni? TAKŽE HLASY SE SČÍTAJÍ! Ono totiž je, že bývá důležité jen finále.. Ale teď se musíte snažit ve všech kolech protože pak se ty hlasy sečtou tak abyste vyhráli néé?:D
Minulé kolo dopadlo takto:
Gratuluju MRS.Cloe.. Nejspíš to vyhraje.. Každý kolo měla nejvíce hlasůPng Srdce - Zima

28. ledna 2012 v 20:19 | Dyidy~ |  grafika
Já vím.. Je to nic moc ale na to že je to moje druhý PNG srdce?..
Chtěla sem to udělat se zimou a toto je pěkný obrázek :) Snad se líbí..

Jinak přemýšlím o tom že bych mohla udělat jiný zimní design protože tento mě už nudí .. Mám hotovej jarní design ale ten nechci nastavovat.. Ale právě nevím jestli na to budu mít čas udělat nový zimní.. Tak kdyžtak bysme to tady přežili s tímto designem ;)..

Sem z5 z hor :))

28. ledna 2012 v 13:00 | Dyidy~ |  Můj deníček
Takže, týden tu nic nebylo protože sem byla na horách.. Teď sem neměla moc času a proto to změním a teď budu aktivní.. Teda aspoň budu se snažit:) .. Půjdu navštívit blogy affs protože sem už dlouho neviděla co se u nich změnilo atd..
Večer tu mužete čekat nové články :) A taky sem udělala nový layout pro tento blog ale nastavím ho až na jaře :).. Protože je takovej jarní a nechci tu dávat layout s jarní tématikou když je leden.. Sice u nás to moc nevypadá že je zima ale nevadí.. Na horách tam bylo strašně moc sněhu a zima byla děsná .. takže sem si sníh užila až až.. Bylo to tam super, stýská se mi po tom.. Chtěla bych tam ještě zustat ale nejde to.. S holkama sme vždy v noci nemohly usnout tak sme si povídaly.. Bylo to supr :)))..
No nic doufám že si mě nikdo nesmazal z affs protože by mě to vážně mrzelo teď už se budu snažit být aktivní ;)..

Jedu na lyžák (nebudu tu opět :D)!

21. ledna 2012 v 18:30 | Dyidy~ |  Můj deníček
Táákže.. Jedu na lyžák se třídou takže tu nebudu..
Pár článků vám přednastavím ale nebude to žádná slává.
Vrátím se až příští týden..
Ale abych pravdu řekla moc mě to na ten lyžák netáhne.. Ale lepší než se nudit doma:)

Moc pěkné relocory od Janiitky :))

18. ledna 2012 v 15:19 | Dyidy~ |  Vlasy

Neaktivita furt platí!!

Přidám se pár článků aby to tu nebylo mrtvé.. ale nemyslete si že ted budu aktivní ;)).. Více se dozvíte ZDE


Tak trošku neaktivita.. :(

10. ledna 2012 v 19:09 | Dyidy~
Ahoj.. Já vím, bývám tu málo.. Jenže já teď na blog nemám náladu.. Né že by mě přestal bavit to né :) .. Ale teď se píše hodně testů atd.. Taky sem začla hrát novou hru a prožívám jednostrannou lásku takže to nemám teď nějak moc extra lehké a nemám moc ani čas.. zítra mám referát před třídou a ve čtvrtek píšeme test z němčiny kterou vubec neumím :( A v pátek z matiky..Kterou opět jak jinak nechápu.. Prostě toho mám strašně moc a ani kousek nálady na blog nemám :(.. (Ale baví mě furt) .. Takže si dovolím říct, že tu bude tak trošku neaktivita a já nebudu k affs moc chodit.. TAKŽE SI MĚ NEMAŽTE!!..Prosím :).. Chápejte mé problémy ..:)

ts3: piersingy

9. ledna 2012 v 19:09 | Dyidy~